image description

Reklam Tanıtım

Hizmetler

image description

Reklam Tanıtım

Reklam ajansı, firmaların, kişilerin kurumların ürün ve hizmetlerini, kampanyalarını, reklam çalışmaları ile geniş halk kitlelerine anlatan, markaların tanınması, hedef kitlesine ulaşması için çalışmaları yürüten kuruluştur. Reklam ajansları faaliyet alanlarına göre farklı uzmanlık alanlarına sahiptir. Grafik tasarım ajansları, promosyon ajansları, sosyal medya ajansları, açık hava reklam ajansaları gibi kategorilere ayrılırlar. 3 Reklam Tanıtım Organizasyon tam hizmet anlayışı ile müşterilerinin tüm reklam çalışmalarına hizmet sunar. Üretim ve tedarik konularında profesyonel partnerlerle iş birliği yaparak müşteri çıkarları korur. Müşterilerinin belirlenmiş hedeflerle markalaşmasını, pazar payını büyütmesini, satış miktarını arttırmasını, benzer ürün ve hizmet üreten firmalarla rekabet edebilmesini sağlar. Bu alanda fikir, konsept, tasarım, strateji ve uygulama çalışmaları yürütür.

Ne Yapar?

3 Reklam Tanıtım Organizasyon müşterilerinin ihtiyaç duyduğu reklam ve tanıtım hizmetlerini, reklam ürünlerini, reklam mecralarını, tasarlar, üretir, tedarik eder. Yerel ve ulusal markaların, şahışların, firmaların reklam çalışmalarını yürütür. Grafik tasarım, web tasarım, promosyon, matbaa baskı hizmetleri sunar. Müşterilerinin reklam çalışmalarında çözüm ortağı olur.

Nasıl Çalışır?

3 Reklam Tanıtım Organizasyon öncelikle sizi ve ürününüzü tanımakla başlar işe. Sizi memnun edecek, hedef kitlenizi cezbedecek reklamlar üretmek için çalışır. Geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı seçenekler, müşteri odaklı çalışmalarla farklı çözüm önerileri sunar. Reklam harcamalarını geri dönüşüm sağlayan doğru alanlara yönlendirir. Profesyonel hizmetler sunar.

Neyi Amaçlar?

3 Reklam Tanıtım Organizasyon her eyleminde karşı tarafa değer katmayı ve fark yaratmayı hedefler. Reklam ve tanıtım sektöründe edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturur. Müşterilerinin reklam bütçelerini doğru biçimde kullanmasını amaçlar. Bu nedenle kaliteli hizmet prensibiyle hareket eder. Tek noktadan kaliteli hizmetle minimum zaman ve maliyette ürün - hizmet satışını hedefler.

Vaktinizi fazla almayalım, Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız. 
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.